Vaiko raidos akademija

Vaiko raidos akademijos mokymai yra skirti tėveliams, pedagogams ar kitiems specialistams, kurie kasdien susiduria su vaikais bei stebi jų raidą ir padeda mūsų mažiesiems užaugti! Mokymai įgalins tėvus ar pedagogus pastebėti vaiko raidos pokyčius ar galimus sutrikimus bei padėti vaikams tobulėti.

Kodėl verta išbandyti?

Profesionalų patarimai laimingai vaikystei

Jums ir jūsų vaikui padedanti augti ekspertų patirtis

Praktinis
požiūris

Mūsų mokymai skirti greta teorinių žinių suteikti praktinių įgūdžių, kuriuos iš karto galėtumėte pritaikyti dirbdami su vaikais.

Kvalifikuota
pagalba

Dėstytojai yra kruopščiai atrinkti licencijuoti savo srities specialistai, kurie ne tik turi atitinkamą išsilavinimą, bet ir ilgametės praktinės darbo su vaikais patirties.

Patogu ir
prieinama

Mokymai yra nuotoliniai ir leidžia jums patogiu metu gauti kvalifikuotų specialistų pagalbą už prieinamą kainą, ir nesvarbu ar jūs gyvenate didmiestyje, ar kaimo vietovėje.

SIEK DAUGIAU, MATYK PLAČIAU, AUGINK IŠMINTINGAI

Atpažink sunkumus ir padėk vaikui augti

Vaiko auginimas yra didelis džiaugsmas, bet kartu ir nemenkas iššūkis kiekvienai šeimai. Dar didesniu iššūkiu jis tampa susidūrus su raidos sutrikimais ar negalia. Tėveliai, mokytojai ar specialistai, rūpindamiesi vaikais, kasdien susiduria su daugybe klausimų, į kuriuos, dažnai, neturi atsakymo.

Vaiko raidos akademija – yra pasiryžusi padėti ieškoti atsakymų į klausimus ir suteikti reikiamas žinias tiek tėveliams, tiek pedagogams, susijusias su vaikų raida, padėti atpažinti pirmuosius sunkumus ar raidos sutrikimo požymius bei pasiūlyti sprendimus tuo atveju, kai vaikui reikia papildomos pagalbos.

Mūsų mokymų programos

\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards
PRISIJUNKITE PRIE BENDRUOMENĖS

Draugaukime!

Thank you!
Pirmieji sužinokite apie mūsų naujienas, renginius, nuolaidas ar dar daugiau.

Įrašydami savo el. pašto adresą laukelyje viršuje patvirtinate, kad susipažinote su Privatumo politika. Bet kada galėsite atsisakyti prenumeratos ir pakeisti savo pageidavimų nustatymus.

Write your awesome label here.

Ką kalba mūsų mokymų programų dalyviai?

"Iš pradžių, kai pamačiau kokios trukmės šie mokymai, pagalvojau, kad atsisėsiu ir per vakarą juos išklausysiu. Bet kai pradėjau klausyti pirmus video, iškart labai susidomėjau ir nusprendžiau, kad tikrai neskubėsiu, o kai kuriuos peržiūrėjau ir kelis kartus. Patiko tai, kad galėjau praktiškai pastebėti savo klasės mokinius ir atkreipti dėmesį į dalykus, apie kuriuos kalbama mokymuose. Klausydama mokymų, ne kartą vaizdiniuose mačiau tam tikrus klasės vaikus, kuriems tikrai trūksta smulkiosios motorikos įgūdžių. Džiaugiuosi, kad dabar geriau suprantu, kodėl jiems sudėtingi vieni ar kiti dalykai.  Taip pat patiko ergoterapeutė Kim, kuri vedė mokymus bei labai patogu buvo klausyti mokymų lietuviškai ir prireikus juos bet kada sustabdyti. Šiuos mokymus taupiau, kaip ir knygas, kurias norisi kuo ilgiau išturėti neperskaičius. Ačiū!"

Eglė Seliatyckienė
pradinių klasių mokytoja
"Tai yra vieni geriausių mokymų, kuriuos kažkada mačiau. Išgirdau daug naudingos informacijos, kuri vaizdo įrašuose pateikiama labai suprantamai. Be abejonės gautas žinias galėsiu pritaikyti praktikoje su vaikais. Man patiko, kad specialistė ne tik kalba, bet ir vaizdžiai parodo įvairių gyvenimiškų pavyzdžių, bei pateikia aiškiai surašytus papildomus patarimus. Na, ir pagaliau, šiems mokymams nereikės skirti 3h savo dienotvarkėje, nes galima patogiai išklausyti juos trumpesnėmis atkarpomis. Man asmeniškai, tai buvo itin patogu, nes kiekviena dalis turi savo potemes, kas leidžia geriau įsisavinti informaciją ir nepamesti minties. Nekantrauju perklausyti ir kitus mokymus! "
MIGLĖ ŽIŪRAITYTĖ
vaikystės pedagogikos studentė
ikimokyklinio ugdymo mokytoja
"Šiuos mokymus pasirinkau, nes man aktualu vaiko pasiruošimas priešmokyklinei klasei ir noriu sužinoti, ar nesu praleidusi svarbių jo vystymosi momentų. Man patiko, kad mokymuose po kiekvienos temos yra pateikta santrauka raštu. Įsiminė vidurio linijos kirtimas, dominuojančios rankos pasirinkimas bei pirštų lavinimas pinceto principu. Buvo nauja sąvoka, propriocepcija, apibūdinanti tai, kaip mes suvokiame, ką daro mūsų atskiros kūno dalys nežiūrint į jas ir kas nutinka, kai šis gebėjimas sutrinka - niekada apie tai nesusimąsčiau. Buvo įdomu, ačiū."
IEVA Č.
DVIEJŲ VAIKŲ MAMA
Created with